Черный список продавцов и фирм

Здесь Вы можете получить советы по выбору єлектровелосипеда, покупке мотор-колеса, подбору комплектующих и поделиться своим опытом владения евелом

Черный список продавцов и фирм

Сообщение eVel » 21 фев 2013, 14:37

marta12035-3
05.05.2012 - 17:16

Купила ЭлектровелVS-201 у ООО" Велектрик Систем" Велик-дрянь,фирма - барахло.Сплошной гемор.
Аватар пользователя
eVel
Администратор
 
Сообщений: 1362
Зарегистрирован: 28 сен 2012, 12:22
Откуда: Киев
Reputation points: 715
Add reputation pointSubtract reputation point

Re: Черный список продавцов и фирм

Сообщение eVel » 21 фев 2013, 14:55

ArbAlet69
12.05.2012 - 14:17

Обережно! недобросовісний продавець Ігор Белодед
Поділюся гірким досвідом.

Я вирішив придбати електронабір і акумулятор (вперше в житті), хотів замовити все з Китаю (так як і так постійно там все беру) але мав брак часу, тому що постійно їжджу на дачу (15 грн туди і назад, а це ж гроші, а від звичайного вела вже болять меніски) і не хотів чекати, а все зробити і користуватися. Шукав де краще, де можна взяти і набір і літій, тому натрапив на цей магазин http://www.elektroded.pl.ua

26 березня 2012 року перевів 5600 грн (4000 тисячі з яких були кредитні кошти так я користуюсь кредиткою) з яких банк стягнув 4% комісії
продавець (Ігора Белодед) сказав, що все є в наявності і що через два дні відправить (і казав що перевірить все перед відправкою на роботоздатність). Відправив він через 4 дні лише електронабір (ручку поклав не ту яку я замовляв, без касети, колесо було не те яке в нього на фото, а я просив дати фотку) (67 грн доставка), сказав що часу зібрати батарею в нього нема. Потім виявилося що в нього не було BMS для батареї і запевнив що через тиждень буде, я вирішив почекати. Тиждень пройшов, а батареї нема, тому я попросив вернути свої гроші, на що почув відповідь, що він їх немає. Тобто людина присвоєла кошти які їй не належали! Я дзвонив, казав щоб оперативно повернув, але чув лише "завтра". Але все таки гроші прийшли і я їх зняв щоб купити в Києві (знову 4%). Далі все було просто, добра людина оперативно продала мені батарею http://denis-motorist.narod.ru/
Встановив
Зробив пробний заїзд, і мене здивував той факт, що максимальна швидкість була 28км/год. Для мене це був важливий критерій при виборі колеса і при купівлі він мене запевнив що буде під 50км/год. Я йому зателефонував і сказав так і так, він сказав що розбереться і передзвонить мені скаже в чому причина. Дзвінка я не дочекався і дзвонив сам, навіть не дзвонив, а наярював бо він не брав слухавку. Через кілька днів я сказав, що вертаю йому колесо і відправив назад (69грн доставка). Сказав щоб повернув гроші і тут почалося саме страшене: "я не можу вернути поки його не перевірю" "в мене зараз грошей знову нема" "я зараз за містом" у суботу скину" "у понеділок" "у вівторок"
потім в скайп не заходи, а телефон вимкнув. Знайшов його домашній номер і зателефонував, як виявилося він живе з мамою яка сказала що він пішов гуляти, потім дзвонив сказала що на роботі і так кілька днів. Телефон інколи вмикав, я дзвонив і внього було зайнято, а коли він поговорив одразу вимикав слухавку. Потім я подзвонив ще раз його матері і сказав що йду писати заяву в міліцію за шахрайство якщо він не передзвонить. Поки я чекав випадково знайшов його вконтакті http://vk.com/id17655419. Він був онлайн, тому я йому написав, на що знову почув "в понеділок" бо він кудись далеко поїхав (а перед цим мати сказала що він приходив і тільки що пішов), я сказав що піду в міліцію якщо гроші не прийдуть. В понеділок грошей не було, я йому подзвонив і "нагадав". І нарешті скинув гроші. Знову я їх зняв і знову 4%
Я намагався описати ситуацію, щоб було зрозуміло що дійсно Ігор Белодед намагався обманути і обманював, але крім вищесказаного було багато нюансів які накаляли ситуацію.
Я втратив із-за цього козла: час, гроші, нерви і свою касету яку випадково забув зняти з колеса коли повертав.

Тому перед тим як щось купувати у Ігора Белодеда http://www.elektroded.pl.ual - подумайте двічі
Аватар пользователя
eVel
Администратор
 
Сообщений: 1362
Зарегистрирован: 28 сен 2012, 12:22
Откуда: Киев
Reputation points: 715
Add reputation pointSubtract reputation point

Re: Черный список продавцов и фирм

Сообщение eVel » 21 фев 2013, 14:58

osip1953
23.07.2012 - 15:27

Мне не советовали покупать электровелосипед, теперь и я не советую никому этого делать. Вопрос, прежде всего касается наших непорядочных продавцов, которые покупают электровелосипеды у полулегальных производителей и продают их нам, практически ничего не гарантируя. Сначала у меня отказала ручка газа, позвонил сказали – гарантия на это не распространяется. Заказал новую (100грн). Затем оторвался проводок на системе, которая отключает электродвигатель при торможении. Сказали, припаяйте, что оказалось, сделать невозможно, т.к. проводки там с человеческий волос. Затем велосипед, находясь в сарае - загорелся. Сгорело седло, часть аккумулятора, покрышка пластик и т.д. Отослал в Одессу, там, где покупал http://www.e-bike.com.ua/ за свои деньги. Теперь мне говорят, что такого произойти вообще не могло, что у них таких случаев не было и быть не может. Доказать ничего не возможно. 4000 грн. потерял безвозвратно.
Аватар пользователя
eVel
Администратор
 
Сообщений: 1362
Зарегистрирован: 28 сен 2012, 12:22
Откуда: Киев
Reputation points: 715
Add reputation pointSubtract reputation point

Re: Черный список продавцов и фирм

Сообщение eVel » 21 фев 2013, 14:59

23.07.2012 - 16:59

A у нас гарантия распространяется на все комплектующие и действует 12 месяцев со дня покупки. По поводу оборванного провода - мы бы тоже не считали это гарантийным случаем, т.к. это поломка, являющаяся результатом внешнего механического воздействия. Но за символическую плату решили бы проблему. Возгорание возможно только при коротком замыкании, а причиной этого может быть как заводской брак ( заводской брак проявляется в течение короткого срока эксплуатации), так и механическое повреждение изоляции проводов. Я бы не стал обобщать всех продавцов и производителей электровелосипедов под одну гребенку. Как и в любом другом деле - здесь важен не сам товар, а отношения продавца с производителем и к покупателю. Любая техника может иметь дефекты и проблемы в эксплуатации и всё это можно урегулировать так, чтобы все были довольны.

Еще я бы уточнил в этой ситуации, что электровелосипед в сборе (если это так) за 4000грн по определению не может быть надежным, т.к. это слишком дешево для хороших комплектующих.

Надеюсь благодаря вашему примеру другие убедятся в справедливости высказывания:
Разочарование в процессе эксплуатации значительно дольше радости от сэкономленных денег.

В любом случае Вам спасибо, что нашли время поделиться своим опытом.
Аватар пользователя
eVel
Администратор
 
Сообщений: 1362
Зарегистрирован: 28 сен 2012, 12:22
Откуда: Киев
Reputation points: 715
Add reputation pointSubtract reputation point


Вернуться в Хочу Евел!

Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 3

cron