Giant Trance-X ebike

Здесь красиво размещаем информацию о своих бывших, настоящих и будущих электровелосипедах и проектах

Giant Trance-X ebike

Сообщение antropos » 20 сен 2014, 17:18

Изображение

Ось такий ebike в мене вийшов. Правда все в процесі постійного апдейду і тестування )

Звичайно, головне - вибрати раму. Над цим питанням довго думав. Від рами Чоботаря відлякувала вага. DH апарати з ходом підвіски 200мм. теж відразу відпали, бо те для чого вони призначені електровелосипеду не під силу, попросту розлетівся би. Тому все ж вирішив шукати щось з модельного ряду готових АМ велосипедів. Найбільш підходячою, з багатьох причин, виявилася рама Giant trance x, ще й знайшов потрібну ростовку.

Коротко про комплектацію велосипеда: повітряна вилка X-Fusion Velvet 110-140мм, амортизатор Fox RP23, гальма гідравліка Shimano Deore, руль-підсиділ - китайський карбон, задня перекидка shimano alivio, з манеткою довга історія, врешті поставив під ліву руку шифтер від SRAM Sram - радості немає меж, рекомендую! Шини, недавно поставив Schwalbe Marathon Mondial 26*2.15 і на днях причепив нормальні болотники від SKS... для екстріму маю інший велосипед, цей для роботи.

З електроніки: Інфінеон 12фет, ЛіПо акум 48в/14а, моторколесо 500ватний редукторник XOFO (брав на вольтабайкс, 500/36, тягова версія).
На ділі, в режимі 100% по рівній дорозі до 40 набирає дууууже бадьоро, тяга чудова. Максималка 45-47. В режимі 120% десь до 52-55км\год. Який пробіг, я не знаю, cycle analist ще не поставив, наїжджав 45-50км, акумулятор повністю не сідав ще ніколи.

Вага в такому вигляді як є - 21кг. Якщо зняти болотники і поставити легші шини, то можна 1,5 кг відняти спокійно.


*** *** ***
upd 15.04.2015
Деякі оновлення в цьому сезоні:
- 180мм ротора
- нові силові роз'єми;
- передня зірка Гарбарук NW 38Т, (передню перекидку викинув);
- педальки КренкБразерс;
- gsm сигналізація з трекером.

Изображение

Изображение

Изображение

Дальше планую зайнятися питанням охолодження контроллера в середині бокса. Ще дальше - хотілось би Цикланаліст і МАС редукторник :D
Последний раз редактировалось antropos 17 апр 2015, 14:20, всего редактировалось 2 раз(а).
antropos
 
Сообщений: 32
Зарегистрирован: 28 июл 2014, 08:18
Reputation points: 0
Add reputation pointSubtract reputation point

Re: Giant Trance x ebike

Сообщение Oleg » 21 сен 2014, 20:39

Отличный получился ebike! Подскажи где покупал батарею? Я тоже охладел к идеи собрать ebike на раме чоботоря.
Oleg
 
Сообщений: 28
Зарегистрирован: 02 фев 2014, 11:32
Reputation points: 2010
Add reputation pointSubtract reputation point

Re: Giant Trance x ebike

Сообщение Markl » 22 сен 2014, 09:26

Радий за вас, сам би щось подібне зібрав. Жаль, фінансів не досить.
Для бездоріжжя просто їхати - проблема знайти потужний директдрайв редукторний (по гриби в гори, наприклад).
Збирав би на базі рами Чобтаря. Від нього вже чекають титанові варіанти.
Спиці на задньому колесі дивно поставлені ;-) .
Markl
 
Сообщений: 91
Зарегистрирован: 04 окт 2013, 19:31
Reputation points: 18
Add reputation pointSubtract reputation point

Re: Giant Trance x ebike

Сообщение николай » 28 мар 2015, 12:13

А як Вам такий варіант обміну:Ваш електровел на мій Bergamount Tatoo 2 з мо
єю доплатою в 1000 у.о.?Я два роки назад його теж за 1.5 тисяч у.о(12 тис.грв.)-купував,є-чек,він був на той час флагманом лінійки серед 26-дюймових хардтейлів Бергамоту і найлегшим(меньше 12 кг)?
николай
 
Сообщений: 11
Зарегистрирован: 05 мар 2015, 20:36
Reputation points: 0
Add reputation pointSubtract reputation point

Re: Giant Trance x ebike

Сообщение antropos » 29 мар 2015, 19:29

дайте більше інфо про Ваш велостпед
antropos
 
Сообщений: 32
Зарегистрирован: 28 июл 2014, 08:18
Reputation points: 0
Add reputation pointSubtract reputation point

Re: Giant Trance x ebike

Сообщение николай » 29 мар 2015, 21:43

николай
 
Сообщений: 11
Зарегистрирован: 05 мар 2015, 20:36
Reputation points: 0
Add reputation pointSubtract reputation point

Re: Giant Trance x ebike

Сообщение antropos » 30 мар 2015, 09:58

Ви перший власник?
Скільки кілометрів проїхали на ньому? Чи проводилося ТО? Трошки більше інфи додайте для роздумів )
antropos
 
Сообщений: 32
Зарегистрирован: 28 июл 2014, 08:18
Reputation points: 0
Add reputation pointSubtract reputation point

Re: Giant Trance x ebike

Сообщение николай » 30 мар 2015, 18:44

Я-другий власник....Першим був директор представництва в Житомирі,який через півроку купив собі електровелосипед Бергамот...Проїхав близько 300-400 км за 2 роки,не знаю,може-більше,велокомпу в мене не має...В-основному пересуваюся-на машині,на велосипеді тільки літом з жінкою та 10-річним сином на вихідних проїзджаємо близько 10км в день для підтримкм форми...То-1:заміна гальмівної рідини(блокувало заднє колесо),заміна камер з "французькими" ніпелями на звичайні...Встановлені передні і задні протигрязьові щитки...

Скажіть,а як 36-вольтовий редукторник їздить на 48-вольтовій батареї?Хіба це не позначається на витривалості мотору?Скільки вже циклів заряду-розряду аккумулятора на даний момент?А чехол під аккумулятор-самозшитий?Він-закривається?А немає у Вас стандартного пластикового кожуху на аккумулятор?
николай
 
Сообщений: 11
Зарегистрирован: 05 мар 2015, 20:36
Reputation points: 0
Add reputation pointSubtract reputation point

Re: Giant Trance x ebike

Сообщение antropos » 15 апр 2015, 19:55

Оновив перший пост, додав зміни за останні місяці.
antropos
 
Сообщений: 32
Зарегистрирован: 28 июл 2014, 08:18
Reputation points: 0
Add reputation pointSubtract reputation point

Re: Giant Trance-X ebike

Сообщение antropos » 02 май 2015, 20:15

Изображение

Изображение
antropos
 
Сообщений: 32
Зарегистрирован: 28 июл 2014, 08:18
Reputation points: 0
Add reputation pointSubtract reputation point

След.

Вернуться в Наши электровелосипеды

Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 2

cron